UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taką zwyrodniałą patologię trzeba na stałe odizolować, bo jest zagrożeniem dla zwierząt i ludzi. Domagam się maksymalnej kary bez zawiasów.
Taką zwyrodniałą patologię trzeba na stałe odizolować, bo jest zagrożeniem dla zwierząt i ludzi. Domagam się maksymalnej kary bez zawiasów.