UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taką zwyrodniałą patologię trzeba na stałe odizolować, bo jest zagrożeniem dla zwierząt i ludzi. Domagam się maksymalnej kary bez zawiasów.


Anuluj