UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polska język, trudna język-co? Już od tego pobytu w UK, języka ojczystego i odmian zapomina. O ile się nie mylę a8 to zapewne audi. Najnowszego a8? Czy raczej najnowsza wieśniaku? Słoma z butów ci wystaje. Ha ha ha żadne cacko na kółkach p..niska ci niestety nie przedłuży a i oleju do głowy nie naleje. Nie- nikt ci nie zazdrości :)


Anuluj