UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polska język, trudna język-co? Już od tego pobytu w UK, języka ojczystego i odmian zapomina. O ile się nie mylę a8 to zapewne audi. Najnowszego a8? Czy raczej najnowsza wieśniaku? Słoma z butów ci wystaje. Ha ha ha żadne cacko na kółkach p..niska ci niestety nie przedłuży a i oleju do głowy nie naleje. Nie- nikt ci nie zazdrości :)