UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

" 2 do 12 lat więzienia " to po prostu jest przyzwolenie na zabijanie ?? Nie pasuje Ci Ktoś, to go pobij na śmierć ?? Dopóki kara nie będzie odstraszać, eliminować ze społeczeństwa kraj nie będzie bezpieczny. .. nigdy. Zapomnijmy o resocjalizacji. .. .to większości utopia dla naiwnych.

pampi-ZAWADA

Anuluj