UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" 2 do 12 lat więzienia " to po prostu jest przyzwolenie na zabijanie ?? Nie pasuje Ci Ktoś, to go pobij na śmierć ?? Dopóki kara nie będzie odstraszać, eliminować ze społeczeństwa kraj nie będzie bezpieczny. .. nigdy. Zapomnijmy o resocjalizacji. .. .to większości utopia dla naiwnych.

pampi-ZAWADA