A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No oczywiście, ratować życie innych, biorąc pod uwagę życie innych!!!!
Winę za tą katastrofę drogową ponosi wyłącznie kierowca hondy, ponieważ bezmyślnie i z impetem wjechał na skrzyżowanie nie zachowując należytej ostrożności tak jak to mówi kodeks ruchu drogowego
Prawde piszesz, było to w sobotni lub niedzielny poranek, astra biała + karetka, karetka przewróciła się na bok z pacjentem w środku. I tak jak piszesz auto uprzywilejowane praktycznie się zatrzymało i ruszyło (na czerwonym), młody chłopak jechał szybko i z muzyką głośną. Mam nawet gdzieś zdj. z tego wypadku.
@sfkgw - gówno się znasz na przepisach ciemnoto, co z tego że uprzywilejowany i na sygnale? jak wjeżdża na CZERWONYM świetle na skrzyżowanie to ponośi pełną odpowiedzialność i jest winien tego zdarzenia
kodeks wyraźnie mówi o bezwzglednym obowiazku ustapienia pierszenstwa pojazdowi uprzywilejowanemu w obszarze zabudowanym, a ponadto o obowiazku zachowania szczególnej ostrożności w obrębie skrzyżowań bez wzgledu na sygnalizację swietlna, dodatkowo światło zielone nie zwalnia z myślenia
@sfkgw - znajomosc ruchu drogowego sie klania, nie more wjechac na "pale" na skrzyzowanie tylko dlatego bo ma wlaczone sygnaly swietlne i dzwiekowe. robi to tylko na swoja odpowiedzialnosc i z zachowaniem wszystkich warunkow bezpieczenstwa
Żenada i tyle. TZN że kodeks drogowy w Polsce nie obowiązuje-przecież pojazdy uprzywilejowane miałuy i maja pierwszeństwo nadal.
Obowiązuje ale nie wszystkich pana H nie obowiązują! Czyli może sobie jeździć po ulicach nie zwracać uwagi i nie przepuszczać straży pożarnej czy pogotowia o policji nie wspomnę ponawieszali sobie świecidełek na dachach trąbią co go to, oni wszyscy mają na niego uważać bo to pan H i jemu wszystko wolno. A jak nie to Tata zapłaci i załatwi.
"Oprócz kierowcy karetki, 37-letni Pawła G. , " BŁAD. Powinno byc Paweł lub 37-letniego Pawła