UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawde piszesz, było to w sobotni lub niedzielny poranek, astra biała + karetka, karetka przewróciła się na bok z pacjentem w środku. I tak jak piszesz auto uprzywilejowane praktycznie się zatrzymało i ruszyło (na czerwonym), młody chłopak jechał szybko i z muzyką głośną. Mam nawet gdzieś zdj. z tego wypadku.