Wybrany wątek opinii

Winę za tą katastrofę drogową ponosi wyłącznie kierowca karetki, ponieważ bezmyślnie i z impetem wjechał na skrzyżowanie nie zachowując należytej ostrożności tak jak to mówi kodeks ruchu drogowego
(2016.07.14)
Winę za tą katastrofę drogową ponosi wyłącznie kierowca hondy, ponieważ bezmyślnie i z impetem wjechał na skrzyżowanie nie zachowując należytej ostrożności tak jak to mówi kodeks ruchu drogowego
Ziutex (2016.07.15)
Powrót do komentarzy