Wybrany wątek opinii
Winę za tą katastrofę drogową ponosi wyłącznie kierowca karetki, ponieważ bezmyślnie i z impetem wjechał na skrzyżowanie nie zachowując należytej ostrożności tak jak to mówi kodeks ruchu drogowego
Do moderacji
Odpowiedz
22
11
Winę za tą katastrofę drogową ponosi wyłącznie kierowca hondy, ponieważ bezmyślnie i z impetem wjechał na skrzyżowanie nie zachowując należytej ostrożności tak jak to mówi kodeks ruchu drogowego
Do moderacji
Odpowiedz
3
7