A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
hhhhhwwwww _____ddddd____k_____m_____p&ccccc bbbbb śśśśś PPPPP!!!!!
Dwoch debili teraz prokuratura powinna wziasc sie za majatki tych dwoch nierobow Bo troche przez te pare lat oszczedzili na handlu tym gownem
Teraz zabrac im to czego sie dorobili na tym biznesie Bo przeciez wszystkie zeczy ktore posiadaja oni lub ich bliscy pochodza z pieniedzy z ziola
ssiecie ssaciwe