74
04.07.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
hhhhhwwwww _____ddddd____k_____m_____p&ccccc bbbbb śśśśś PPPPP!!!!!
(2016.07.10)

info

0  
  0
Dwoch debili teraz prokuratura powinna wziasc sie za majatki tych dwoch nierobow Bo troche przez te pare lat oszczedzili na handlu tym gownem
Yup (2016.08.01)

info

0  
  1
Teraz zabrac im to czego sie dorobili na tym biznesie Bo przeciez wszystkie zeczy ktore posiadaja oni lub ich bliscy pochodza z pieniedzy z ziola
Xxxx123 (2016.08.01)

info

1  
  0
ssiecie ssaciwe
ssiesz (2016.08.10)

info

0  
  0