UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ojjjj elbląskie ćpuny mają teraz ciężkie wakacje. .. .buahahahahahahaaaaa!!!!! Brawo Policja!!!!!
kiniaaaaaa
ojjjj elbląskie ćpuny mają teraz ciężkie wakacje. .. .buahahahahahahaaaaa!!!!! Brawo Policja!!!!!
kiniaaaaaa