UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Troche to chore, ze za taka ilosc poszlo siedziec tylko dwoch gosci. Nie wylapujcie pojedynczych, bo to nigdy sie nie skonczy. Tu trzeba rozbic cala grupe, ktora jest wieksza niz dwie osoby. .
Gosscc
Troche to chore, ze za taka ilosc poszlo siedziec tylko dwoch gosci. Nie wylapujcie pojedynczych, bo to nigdy sie nie skonczy. Tu trzeba rozbic cala grupe, ktora jest wieksza niz dwie osoby. .
Gosscc