UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skąd ta alergia internauty na "pruskość" architektury. Przecież ona tam była. A jak widać tradycja utrwaliła się na tyle mocno, że wspólczesny architekt z Wybrzeża nie chce lub potrafi się od tej właśnie, pruskiej (tak!), tradycji oderwać. Jest ona również dobrze przyjmowana przez inwestrów, bo przecież przyjęli do realizacji oparty na pruskiej tradycji projekt, jako doskonały. Więc, pytam, skąd te nerwowe gesty? To sie przecież podoba mieszkańcom, których urzędnicy reprezentują.
Zocha