UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mnie się podoba ten budynek na Łączności. Jak dla mnie jest o wiele lepszy od tego projektu. A jesli już ratusz musi byc na starym mieście, to powinien mieć..."to coś"... nie wiem ,co by to mogło być,może warto ustylizować go na jakiś zabytek,zeby nie wygladał jak budynek banku albo ZUs-u. NIe bardzo podoba mi sie unowocześnianie Starówki. A moze czas powrócic do odbudowywania Starówki w dawnym duchu?i klimat byłby ciekawszy....
paulinka