UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skąd u tylu osób skojarzenia tego projektu z "parkiem rozrywki" - Przecież to ponure i do ciężkiej, pruskiej architektury należy. Gdzie temu projektowi do kalifornijskiego postmodernizmu! - A to właśnie "pozenienie" tradycji (pruskiej) z "nowoczesnym" (choc tez minionym) daje ten okropny zgrzyt. Jeśli tego nie poprawią (kolor, ład) to zbudują cudactwo. Wypada tylko gratulować (projektantom i inwestorom) wyboru koncepcji. Wakacyjne pozdrowienia.

wczasowicz