UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Jerzego: gratuluje gustu. Może od razu coś na to "Stare Miasto" przenieść z parku rozrywki (najlepiej spod Paryża)
Do Jerzego: gratuluje gustu. Może od razu coś na to "Stare Miasto" przenieść z parku rozrywki (najlepiej spod Paryża)