UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A w Kwidzynie Platforma Oszustwa i Złodziejstwa sprzedała szpital za 6.5 mln jak za bezcenn. Starosta oszukał cały powiat i sprzedał po cichu za plecami mieszkańców 8kwietnia pakiet większościowy pod stołem a umowa dzierżawy była do 2018.Kwidzyn rzyga Sitwą PO co wyprzedaje majątek narodowy