31
21.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A nie ma jakiegoś świętego, który byłby chociaż w jakiś sposób związany z Elblągiem i okolicami (pomijając oczywiście Wojciecha)?
Prus (2016.04.22)

info

3  
  2
Gościu, jest kul, a więc spoko może zostać patronackim miasta.
(2016.04.22)

info

3  
  3
KIT! co to za pomysł znów ze świętymi?ja bym chciała, żeby patronem miasta został John Lennon. Uwielbiam go. Powinien też zostać świętym. Dosyć tej obłudy świętoszkowatych niektórych.
ryjk77 (2016.04.22)

info

9  
  1
Równie dobrze patronem mógłby być krasnal ogrodowy
jedrzejb (2016.04.22)

info

7  
  1
Mikołaj jest patronem miasta Elbląg już od wielu lat. Ogłoszono go takim w chwili likwidacji skutków potopu szwedzkiego i odzyskania przez katolików kościoła p. w. św. Mikołaja. Jak rozumiem, następna równie uroczysta sesja R. M. uroczyście uchwali, że Ulica 12 Lutego nazywa się Ulicą 12 Lutego??? Panie i Panowie z Rady Miasta - skoro bez skrupułów pobieracie czynsze z komunalnej własności Elbinga to przejmijcie i jego historię.
brambambull (2016.04.23)

info

1  
  0
I tak was mikołaj wy. .cha na Święta
ZajączJajami (2016.05.12)

info

1  
  0
Dziwne, że ludzie tak chętnie walczą o religię, a tak niechętnie żyją zgodnie z jej przepisami. .
(2016.05.25)

info

2  
  0
dlaczego w tej mieścinie jest tylu szuwarowo-bagiennych?
(2016.06.01)

info

2  
  0
@max7 - zobaczmy taki "max7" ubolewa że dookoła mało jest "miłości i pomocy z serca raczej przy kamerze". A sam co wypisuje? Same obelgi w stronę wierzących. Zapytuję się ciebie co ty robisz aby wokół ciebie była miłość i pomoc z serca, bo z twego wpisu wynika tylko nienawiść. Może warto zacząć wymagać najpierw od siebie, a później od innych i nie obrażać ludzi, którzy są wierzący.
chin (2016.07.26)
@chore - A gdzie jest ten pałac, chętnie go obejrzę, może jakąś fajną fotkę przy okazji trzepnę.
chin (2016.07.26)