A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A nie ma jakiegoś świętego, który byłby chociaż w jakiś sposób związany z Elblągiem i okolicami (pomijając oczywiście Wojciecha)?
Gościu, jest kul, a więc spoko może zostać patronackim miasta.
KIT! co to za pomysł znów ze świętymi?ja bym chciała, żeby patronem miasta został John Lennon. Uwielbiam go. Powinien też zostać świętym. Dosyć tej obłudy świętoszkowatych niektórych.
Równie dobrze patronem mógłby być krasnal ogrodowy
Mikołaj jest patronem miasta Elbląg już od wielu lat. Ogłoszono go takim w chwili likwidacji skutków potopu szwedzkiego i odzyskania przez katolików kościoła p. w. św. Mikołaja. Jak rozumiem, następna równie uroczysta sesja R. M. uroczyście uchwali, że Ulica 12 Lutego nazywa się Ulicą 12 Lutego??? Panie i Panowie z Rady Miasta - skoro bez skrupułów pobieracie czynsze z komunalnej własności Elbinga to przejmijcie i jego historię.
I tak was mikołaj wy. .cha na Święta
Dziwne, że ludzie tak chętnie walczą o religię, a tak niechętnie żyją zgodnie z jej przepisami. .
dlaczego w tej mieścinie jest tylu szuwarowo-bagiennych?
@max7 - zobaczmy taki "max7" ubolewa że dookoła mało jest "miłości i pomocy z serca raczej przy kamerze". A sam co wypisuje? Same obelgi w stronę wierzących. Zapytuję się ciebie co ty robisz aby wokół ciebie była miłość i pomoc z serca, bo z twego wpisu wynika tylko nienawiść. Może warto zacząć wymagać najpierw od siebie, a później od innych i nie obrażać ludzi, którzy są wierzący.
@chore - A gdzie jest ten pałac, chętnie go obejrzę, może jakąś fajną fotkę przy okazji trzepnę.