UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@max7 - zobaczmy taki "max7" ubolewa że dookoła mało jest "miłości i pomocy z serca raczej przy kamerze". A sam co wypisuje? Same obelgi w stronę wierzących. Zapytuję się ciebie co ty robisz aby wokół ciebie była miłość i pomoc z serca, bo z twego wpisu wynika tylko nienawiść. Może warto zacząć wymagać najpierw od siebie, a później od innych i nie obrażać ludzi, którzy są wierzący.

chin

Anuluj