UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mikołaj jest patronem miasta Elbląg już od wielu lat. Ogłoszono go takim w chwili likwidacji skutków potopu szwedzkiego i odzyskania przez katolików kościoła p. w. św. Mikołaja. Jak rozumiem, następna równie uroczysta sesja R. M. uroczyście uchwali, że Ulica 12 Lutego nazywa się Ulicą 12 Lutego??? Panie i Panowie z Rady Miasta - skoro bez skrupułów pobieracie czynsze z komunalnej własności Elbinga to przejmijcie i jego historię.

brambambull