A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Moim zdaniem Patronem Miasta powinien zostać JAROSŁAW - na razie kurdupel Polskę zbaw ale jak pisuary jeszcze chwilę będą przy korycie to już nie długo na bank św JAROSŁAW :)
Wolę Mikołaja, niż np św Wojciecha który został obwołany świętym, mieczem wprowadzając chrześcijaństwo, ma na sumieniu wiele mordów dokonanych w "imię Boga", więc Mikołaj całkiem, całkiem :)
Już widzę jak dzięki temu inwestorzy tłumnie zjeżdżają do miasta. Brak słów.
Święty Mikołaj jest patronem wielu miast związanych z handlem morskim, żeglugą - niech więc będzie i naszym !
Moze lepiej jakiegos inwestora na patrona miasta sciagnijcie. Sacrum niech pozostanie w świątyni.
Przecież to sesja z okazji rocznicy nadania praw miejskich a nie chrztu polandu.
My ludzie myślący i wolni od religijnej głupoty mówimy zdecydowane nie tej blazenadzie . A radnym tylko podpowiem że jak pies się nudzi to sobie jajka liczę ale Wy na brak czasu wolnego nie powinniście narzekać więc do pracy która przyniesie wymierne efekty
Wolontariuszy w tym mieście nie brakuje - staż to też wolontariat?
Sprzeciw.dość tych swiatobliwosci tylko w gadce.
a dlaczego Adam Darski?