31
21.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Moim zdaniem Patronem Miasta powinien zostać JAROSŁAW - na razie kurdupel Polskę zbaw ale jak pisuary jeszcze chwilę będą przy korycie to już nie długo na bank św JAROSŁAW :)
ByłyPiS (2016.04.21)
Wolę Mikołaja, niż np św Wojciecha który został obwołany świętym, mieczem wprowadzając chrześcijaństwo, ma na sumieniu wiele mordów dokonanych w "imię Boga", więc Mikołaj całkiem, całkiem :)
bu-bu (2016.04.21)

info

5  
  5
Już widzę jak dzięki temu inwestorzy tłumnie zjeżdżają do miasta. Brak słów.
(2016.04.22)

info

10  
  3
Święty Mikołaj jest patronem wielu miast związanych z handlem morskim, żeglugą - niech więc będzie i naszym !
(2016.04.22)

info

5  
  5
Moze lepiej jakiegos inwestora na patrona miasta sciagnijcie. Sacrum niech pozostanie w świątyni.
(2016.04.22)

info

9  
  3
Przecież to sesja z okazji rocznicy nadania praw miejskich a nie chrztu polandu.
pacyfista (2016.04.22)

info

9  
  1
My ludzie myślący i wolni od religijnej głupoty mówimy zdecydowane nie tej blazenadzie . A radnym tylko podpowiem że jak pies się nudzi to sobie jajka liczę ale Wy na brak czasu wolnego nie powinniście narzekać więc do pracy która przyniesie wymierne efekty
Jamaleg (2016.04.22)

info

7  
  4
Wolontariuszy w tym mieście nie brakuje - staż to też wolontariat?
(2016.04.22)

info

5  
  0
Sprzeciw.dość tych swiatobliwosci tylko w gadce.
gigdj (2016.04.22)

info

6  
  1
a dlaczego Adam Darski?
(2016.04.22)

info

3  
  1