UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
KIT! co to za pomysł znów ze świętymi?ja bym chciała, żeby patronem miasta został John Lennon. Uwielbiam go. Powinien też zostać świętym. Dosyć tej obłudy świętoszkowatych niektórych.
ryjk77
KIT! co to za pomysł znów ze świętymi?ja bym chciała, żeby patronem miasta został John Lennon. Uwielbiam go. Powinien też zostać świętym. Dosyć tej obłudy świętoszkowatych niektórych.
ryjk77