UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam też często chodzę na spacery z moją 89 letnią mamą, teraz będę się bała, a to taki ładny zadbany park i tyle ludzi tam spacerujących zwłaszcza starszych. Może trzeba posłać tam czasami patrol?
Ja tam też często chodzę na spacery z moją 89 letnią mamą, teraz będę się bała, a to taki ładny zadbany park i tyle ludzi tam spacerujących zwłaszcza starszych. Może trzeba posłać tam czasami patrol?