UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tam też często chodzę na spacery z moją 89 letnią mamą, teraz będę się bała, a to taki ładny zadbany park i tyle ludzi tam spacerujących zwłaszcza starszych. Może trzeba posłać tam czasami patrol?


Anuluj