UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mamy szansę jedną na kilkaset lat dokonać czegoś historycznego, i gospodarczego dla naszego kraju. Uniezaleznienie się od Rosji, rozwój turystyki także jachtowej, rozwój transportu śródlądowego, nową droga 501,gazyfikacja Mierzei wislanej. Mało? A natura 2000 wymyślona przez UE w celu zahamowania rozwoju krajów UE drugiej kategorii mnie nie interesuje. Przyroda nie z takimi rzeczami sobie radziła. Ja jestem za!!!