Zniszczył kamery, bo… przegrał pieniądze
fot. policja
31-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję w sprawie zniszczenia mienia. Nietypowość przestępstwa polegała na kradzieży i zniszczeniu dwóch kamer o wartości 600 złotych, które rzeczony rozbił w przypływie furii. Jej przyczyną była utrata gotówki w czasie gry na „automatach”. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Kodeks Karny przewiduje za to karę do 5 lat pozbawienia wolności.