15
05.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tego typu hazard powinien być zabroniony w ramach ochrony rodziny przed jego skutkami ! Czemu tym się nie zajmą. .?
Roco@ (2016.04.06)

info

0  
  0
a kto odpowie za posiadanie maszyn?
EG (2016.04.06)

info

0  
  0
paweł parówka
hahahahaa (2016.04.13)

info

0  
  0
Czy nie taniej i praktyczniej byłoby, gdybyś udał się do psychologa, psychiatry a potem na odwyk ?
wandzia11 (2016.04.23)
i znowu 2 tysiace w plecy
michal99000 (2016.05.24)

info

0  
  0