UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znam kolesia co 20tysiecy wrzucił w godzinę i nie miał nagrane nawet 4 tys zł. Wszystko przegrał.
Maniekoo
Znam kolesia co 20tysiecy wrzucił w godzinę i nie miał nagrane nawet 4 tys zł. Wszystko przegrał.
Maniekoo