UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

trzeba byc debilem zeby sądzić ze na maszynach da sie wygrać wygrywają ci którzy je wstawiają, ze o podkrencani nie wspomne. .. ..

dużypoker

Anuluj