UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co grać jak wiadomo że się przegra? Rozumiem zagrać raz czy 2 bo jakaś szansa na wygraną jest, ale im dłużej grasz tym bardziej zbliżasz się do rachunku prawdopodobieństwa, który wiadomo że jest bardziej opłacalny dla właściciela automatu. Nawet jak ktoś jest idiotą to niech pomyśli, czy ktoś stawiałby te automaty jakby to się nie opłacało?
expert