UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no to teraz mamy czarno na białym, kogo portel popiera, publikując takie wypowiedzi. Wiemy teraz do kogo adresowana jest ta "gazeta". Chodzi o to by reszta wiedziała co jest najważniejsze w Elblągu.
no to teraz mamy czarno na białym, kogo portel popiera, publikując takie wypowiedzi. Wiemy teraz do kogo adresowana jest ta "gazeta". Chodzi o to by reszta wiedziała co jest najważniejsze w Elblągu.