55
01.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
na ch. .sie prujecie i ksywami rzucacie
sddb (2016.04.06)

info

1  
  0
uderz w stół a nożyce się odezwą hehehhehehe
(2016.04.06)

info

0  
  0
niezła szopka z tym sklepem
wow (2016.04.08)

info

1  
  0
oni są jak Bonnie i Clyde
łukasz/dominisia (2016.04.09)

info

0  
  0
Pozyczyles? Oddaj.
Oo (2016.07.13)

info

0  
  0