19
22.03.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
brawo panie sędzio!! gratulacje awansu!!!
ooooooooooooo (2016.03.22)
pisowski IDIOTA!
Student123 (2016.03.22)
za co te brawa?!!!!!za ludzka krzywde?i tak wroci-krzywda.
(2016.03.22)
kopsneli lepszym hajsem to sie oddelegowal. .. a dopalacze? jakiz to problem mozna poczekac te pół roku. .jak wróci jego swiątobliwosć. .wyrok juz pewnie wypisany czeka w szfie hehehehehe
sedziadred (2016.03.22)

info

3  
  0
Co z tymi kupami i petami?
dziecisiewtymbawią." (2016.03.23)

info

0  
  0
co za tytuł artykułu "Sędzia w delegacji, proces stanął" stanąć to może interes jak się zobaczy fajną dziewczynę :)
(2016.03.23)

info

3  
  0
To nie awans. To ucieczka. Facet po prostu sobie nie radził.
!!! (2016.03.23)
dokładnie. a tam biorą tylko takich, co sobie nie radzą, siedzą cicho bo się boją. i są posłuszni. żenada…. z jednej strony dobrze - im mniej takich w naszym mieście - tym lepiej…
(2016.03.23)
Kazdy sądzi podług siebie.
(2016.03.23)

info

3  
  1