A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
brawo panie sędzio!! gratulacje awansu!!!
pisowski IDIOTA!
za co te brawa?!!!!!za ludzka krzywde?i tak wroci-krzywda.
kopsneli lepszym hajsem to sie oddelegowal. .. a dopalacze? jakiz to problem mozna poczekac te pół roku. .jak wróci jego swiątobliwosć. .wyrok juz pewnie wypisany czeka w szfie hehehehehe
Co z tymi kupami i petami?
co za tytuł artykułu "Sędzia w delegacji, proces stanął" stanąć to może interes jak się zobaczy fajną dziewczynę :)
To nie awans. To ucieczka. Facet po prostu sobie nie radził.
dokładnie. a tam biorą tylko takich, co sobie nie radzą, siedzą cicho bo się boją. i są posłuszni. żenada…. z jednej strony dobrze - im mniej takich w naszym mieście - tym lepiej…
Kazdy sądzi podług siebie.