UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dokładnie. a tam biorą tylko takich, co sobie nie radzą, siedzą cicho bo się boją. i są posłuszni. żenada…. z jednej strony dobrze - im mniej takich w naszym mieście - tym lepiej…


Anuluj