UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kopsneli lepszym hajsem to sie oddelegowal. .. a dopalacze? jakiz to problem mozna poczekac te pół roku. .jak wróci jego swiątobliwosć. .wyrok juz pewnie wypisany czeka w szfie hehehehehe

sedziadred

Anuluj