UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kopsneli lepszym hajsem to sie oddelegowal. .. a dopalacze? jakiz to problem mozna poczekac te pół roku. .jak wróci jego swiątobliwosć. .wyrok juz pewnie wypisany czeka w szfie hehehehehe
sedziadred
kopsneli lepszym hajsem to sie oddelegowal. .. a dopalacze? jakiz to problem mozna poczekac te pół roku. .jak wróci jego swiątobliwosć. .wyrok juz pewnie wypisany czeka w szfie hehehehehe
sedziadred