Wybrany wątek opinii
To nie awans. To ucieczka. Facet po prostu sobie nie radził.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
dokładnie. a tam biorą tylko takich, co sobie nie radzą, siedzą cicho bo się boją. i są posłuszni. żenada…. z jednej strony dobrze - im mniej takich w naszym mieście - tym lepiej…
Do moderacji
Odpowiedz
3
0