Wybrany wątek opinii

To nie awans. To ucieczka. Facet po prostu sobie nie radził.
!!! (2016.03.23)
dokładnie. a tam biorą tylko takich, co sobie nie radzą, siedzą cicho bo się boją. i są posłuszni. żenada…. z jednej strony dobrze - im mniej takich w naszym mieście - tym lepiej…
(2016.03.23)
Powrót do komentarzy