Wybrany wątek opinii

brawo panie sędzio!! gratulacje awansu!!!
ooooooooooooo (2016.03.22)
za co te brawa?!!!!!za ludzka krzywde?i tak wroci-krzywda.
(2016.03.22)
Powrót do komentarzy