UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do tego, który napisał, że facet był pijany i nie wiedział, co robi, Nieprawda! Czasami się napiję i naprawdę wiem, co robię, tylko włącza się brawura, która namawia mnie, by poszarżować, ale zawsze wiem, że wypiłem. Mogę to zlekceważyć i "pojechać po bandzie" ale mam świadomość ryzyka. Co innego na drugi dzień. Jest "niepamięć wsteczna" ale to jest drugi dzień. Już po fakcie. Tego nie można łączyć, drugi dzień nie usprawiedliwia tego pierwszego.