A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To co było oczywiste, co każdy kto ma prawko wie prokuraturze zajęło pół roku. Brawo.
Jak sobie takie nie radzi to niech zmieni pracę. Proste i skuteczne rozwiązanie.
Czytam te komentarze i nie mogę się nadziwić ludzkiej głupocie i bzdurnym przepisom ruchu drogowego. Przez 18 lat byłem kierowcą w straży pożarnej i nie raz i nie dwa widziałem jak jeżdżą kierowcy w naszym mieście. To żenujące. Muzyka na full, komórka przy uchu i tylko PAN kierowca jest najważniejszy, inni się nie liczą. Natomiast kierowca pojazdu uprzywilejowanego jest w dziwnej sytuacji: może przekraczać przepisy, na co pozwala mu prawo o ruchu drogowym, ale jak się coś stanie to odpowiada jak zwykły kierowca. Na zachodzie kary za nie ustąpienie pierwszeństwa pojazdowi uprzywilejowanemu są drakońskie. W niektórych krajach jest karane nawet to że jedziesz 100 metrów za takim pojazdem.
A wszystkim malkontentom życzę aby do nich jechał taki pojazd uprzywilejowany i spotkał na drodze takich kierowców jak wy
Ja tez bym wyslal ale takich jak ty pseudo kierowcow niedzielnych
Tak to prawda porwierdzam wtedy powiesił się G. z polibudy i do niego nie dojechali głośno bylo o tym
Wiele razy widziałam jak kierowcy nie ustępowali pierwszeństwa karetkom, straży pożarnej. Współczesny kierowca za kierownicą to pan i władca szos, głuchy, ślepy i dlatego stał się ten wypadek. Kierowca Hondy nie powinien siadać za kierownicą skoro nie widział i nie słyszał. .. Najlepiej zlikwidować pojazdy uprzywilejowane, niech stoją w korkach. .. ale każdy chce żeby do niego to szybko dojechali, jak najszybciej, najlepiej w 3 sekundy. ..
Mozesz sie bac jesli ktos kto bedzie jechal 30km/h bedzie jechal do ciebie gdy bedziesz w stanie zagrozenia zycia. A bedzie tsk jechal bo inni kierowcy nie zjada na pobocze slyszac syreny
pan prokurator niezna przepisów iz karetka jechała ratowac zycie na sygnale jaka wina kierowcy karetki smieszne to jak policja jedzie na sygnale z prokuratorem tez nie mozna ustępować poco
osoby które bronią kierowcy karetki powinny się czuć współodpowiedzialne za tą katastrofę drogową!
Skoro niedzielny pseudokierowca lepiej przestrzega przepisów, niż wy, to chyba coś z wami nie tak, nie uważasz?