UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytam te komentarze i nie mogę się nadziwić ludzkiej głupocie i bzdurnym przepisom ruchu drogowego. Przez 18 lat byłem kierowcą w straży pożarnej i nie raz i nie dwa widziałem jak jeżdżą kierowcy w naszym mieście. To żenujące. Muzyka na full, komórka przy uchu i tylko PAN kierowca jest najważniejszy, inni się nie liczą. Natomiast kierowca pojazdu uprzywilejowanego jest w dziwnej sytuacji: może przekraczać przepisy, na co pozwala mu prawo o ruchu drogowym, ale jak się coś stanie to odpowiada jak zwykły kierowca. Na zachodzie kary za nie ustąpienie pierwszeństwa pojazdowi uprzywilejowanemu są drakońskie. W niektórych krajach jest karane nawet to że jedziesz 100 metrów za takim pojazdem. A wszystkim malkontentom życzę aby do nich jechał taki pojazd uprzywilejowany i spotkał na drodze takich kierowców jak wy

eks-strażak