UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mozesz sie bac jesli ktos kto bedzie jechal 30km/h bedzie jechal do ciebie gdy bedziesz w stanie zagrozenia zycia. A bedzie tsk jechal bo inni kierowcy nie zjada na pobocze slyszac syreny

Prawda12312

Anuluj