UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mozesz sie bac jesli ktos kto bedzie jechal 30km/h bedzie jechal do ciebie gdy bedziesz w stanie zagrozenia zycia. A bedzie tsk jechal bo inni kierowcy nie zjada na pobocze slyszac syreny
Prawda12312
Mozesz sie bac jesli ktos kto bedzie jechal 30km/h bedzie jechal do ciebie gdy bedziesz w stanie zagrozenia zycia. A bedzie tsk jechal bo inni kierowcy nie zjada na pobocze slyszac syreny
Prawda12312