A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest śmieszne od 2 do 12 lat za zabójstwo?? Porazka jakas chłopaków za wlamania do samochodów i kradzież telefonow zamykają na 12 lat a tu za zabójstwo to maksymalny wyrok