51
04.01.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest śmieszne od 2 do 12 lat za zabójstwo?? Porazka jakas chłopaków za wlamania do samochodów i kradzież telefonow zamykają na 12 lat a tu za zabójstwo to maksymalny wyrok
jajaha (2016.01.24)

info

0  
  1