UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie, to jest straszne, potworne te ewentualne 12 lat odsiadki. I za co, za to że ją szturnął nożem a ta nie miała nic innego do roboty jak umrzeć? Za takie coś można było by mu dać najwyżej 2 tygodnie kicia a po tygodniu warunkowo zwolnić. TO WŁAŚNIE BYŁA BY TEŻ OKRUTNA KARA, ALE PRZYNAJMNIEJ SPRAWIEDLIWA - NIEPRAWDAŻ?
emes