A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Propozycja wysokości kary to chyba żart albo pomyłka w przekazie informacji.
jezeli po 0,6 nie wiedzial co robi, to czemu 7 lat, a nie 12.
jezeli zabił, to dlaczego za pobicie, a nie za morderstwo i wtedy dożywocie, czemu specjalne traktowanie mordercy, dlatego, że zabił bezdomnego, a nie czlowieka ze stałym meldunkiem, A jak po paru latach będąc na wolności znow się wkurzy po 0,6,a bezdomnego nie bedzie w pobliżu, tylko zwykly obywatel. ?
Ziobro, przyjdż i zrób porządek z tym wymiarem niesprawiedliwości.
Pożyczył 5 zł i nie oddał
A wy ciagle to samo. Pod kazdym tematem gdzie podany jest wymiar kary w przedziale lat wiezienia znajdzie sie jegomosc ktory to bedzie chcial nam powiedziec ze narkotyki sa dobre i nie powinno sie za nie karac, owszem zgodze sie z tym ze za zabójstwo powinna byc surowa kara
krzesło !
brakuje mi dalszego ciągu zdania: prokurator zaproponował mu 7 lat więzienia. .. .. - dlatego, tylko 7 gdyż jego zdaniem. ..
oto polska mlodziez ktora za kilka lat bedzie dumnie smigac po sejmie tj teraz ma to miejsce. to nic ze teraz biegaja faszysci do tego dojda zwyrodnialcy-mordercy. bravo
Najlepiej dajcie mu pouczenie a nie tam pseudo kary stosujecie.
Bądźmy cierpliwi, poczekamy, zobaczymy ile kosztuje życie ludzkie w Elblągu.