64
30.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Propozycja wysokości kary to chyba żart albo pomyłka w przekazie informacji.
(2015.12.01)

info

2  
  0
jezeli po 0,6 nie wiedzial co robi, to czemu 7 lat, a nie 12. jezeli zabił, to dlaczego za pobicie, a nie za morderstwo i wtedy dożywocie, czemu specjalne traktowanie mordercy, dlatego, że zabił bezdomnego, a nie czlowieka ze stałym meldunkiem, A jak po paru latach będąc na wolności znow się wkurzy po 0,6,a bezdomnego nie bedzie w pobliżu, tylko zwykly obywatel. ?
(2015.12.01)

info

2  
  0
Ziobro, przyjdż i zrób porządek z tym wymiarem niesprawiedliwości.
(2015.12.01)

info

2  
  0
Pożyczył 5 zł i nie oddał
Jvhfynbu (2015.12.01)
A wy ciagle to samo. Pod kazdym tematem gdzie podany jest wymiar kary w przedziale lat wiezienia znajdzie sie jegomosc ktory to bedzie chcial nam powiedziec ze narkotyki sa dobre i nie powinno sie za nie karac, owszem zgodze sie z tym ze za zabójstwo powinna byc surowa kara
(2015.12.01)

info

0  
  0
krzesło !
(2015.12.01)

info

1  
  0
brakuje mi dalszego ciągu zdania: prokurator zaproponował mu 7 lat więzienia. .. .. - dlatego, tylko 7 gdyż jego zdaniem. ..
(2015.12.01)

info

1  
  0
oto polska mlodziez ktora za kilka lat bedzie dumnie smigac po sejmie tj teraz ma to miejsce. to nic ze teraz biegaja faszysci do tego dojda zwyrodnialcy-mordercy. bravo
x7x7 (2015.12.02)

info

1  
  0
Najlepiej dajcie mu pouczenie a nie tam pseudo kary stosujecie.
prokurator.pseudo (2015.12.02)

info

1  
  0
Bądźmy cierpliwi, poczekamy, zobaczymy ile kosztuje życie ludzkie w Elblągu.
(2015.12.02)

info

2  
  0