64
30.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeśli chcesz kogoś zabić, pobić, okraść, to przed lyb po tym czynem napij się czegoś z alkoholem - dostaniesz o wiele mniejszy wyrok za "niepoczytalność". W ogóle powinni uniewinnić wszystkich zwyrodnialców za niepoczytalność, bo przecież nikt normalny nie zabija i nie katuje - trzeba mieć coś nie tak z mózgiem.
(2015.12.01)

info

4  
  0
Kara śmierci. Zabil człowieka, nie ważne czy był domny czy bezdomy!!!!! Morderca!!!!1
(2015.12.01)

info

6  
  0
Rodzice mordercy dlaczego nie nauczyliście swojego syna wrażliwości ma krzywdę, ból, szcunek dla żywej istoty? Dlaczego?
(2015.12.01)

info

4  
  0
A dlaczego 7 lat, a nie 25? Bo co, bezdomny to gorszy i za jego zabicie mniejsza kara?
Edek... (2015.12.01)

info

5  
  0
ale mamy PRAWO i. .. sprawiedliwość. .. ..
(2015.12.01)

info

4  
  0
za kłusownictwo tyle też by dostał, ,, ,a wogóle co to za tytuł artykułu??? powinno być, ,, ,, 7 lat za zabójstwo człowieka a nie bezdomnego,
józekpolskab (2015.12.01)

info

5  
  0
skandal!!!
zdzichu1 (2015.12.01)

info

4  
  0
to chyba żart 7 lat chyba 27
(2015.12.01)

info

3  
  0
Kara Śmierci!!!!! Jeszcze trochę i Ziobro przywróci KS. Może my tez kiedys bedziemy bezdomni. .. ..
(2015.12.01)

info

3  
  0
Niech ktoś wrzuci link z jego zdjęciem! Jak go spotkam to po nim troche poskaczę
(2015.12.01)

info

2  
  0