UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jezeli po 0,6 nie wiedzial co robi, to czemu 7 lat, a nie 12. jezeli zabił, to dlaczego za pobicie, a nie za morderstwo i wtedy dożywocie, czemu specjalne traktowanie mordercy, dlatego, że zabił bezdomnego, a nie czlowieka ze stałym meldunkiem, A jak po paru latach będąc na wolności znow się wkurzy po 0,6,a bezdomnego nie bedzie w pobliżu, tylko zwykly obywatel. ?