64
30.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Życie, za życie. Wina rodzica i bezstresowego wychowania. Ani Młodzież, ani dzieci, nie znają konsekwencji swoich czynów. A brak zajęć tworzy agresję! Tylko piją, palą chcą się bawić!!! To Wy rodzice jesteście tego winni, że tak dzieci chowacie! Młodzież jest tak infantylna, że dojrzałość umysłową mają co niektórzy w 40r. ż. !!!
(2015.12.02)

info

1  
  1
Hipokryzją mi tu trąca. Dlaczego wcześniej temu bezdomnemu nikt nie pomógł a teraz wszyscy jednym krzykiem, że to przecież człowiek. .. Gdyby ktoś mu podał rękę, nie doszłoby do tragedii, gdzie sprawcą był zwykły żul moczymorda, zasługujący na ścięcie i wrzucenie łba do kanału.
Vasilis_Masifilis (2015.12.04)

info

0  
  0
A jak zabije kata rodzinnego ktory rozpie. .. .dolił rodzine jerzego ukrzewskiego z ogolnej 50/12 katowal na moich oczach pieska bezbronnego, w lesie zostawial biedny piesek biegl za samochodem az w koncu kijem kregoslup zlamal trzymajac za /wsiarz/ jak zawsze tak mowil. Bedziesz blagal kondomie o litosc a ja jej nie okaze przysiegam
synekkkk (2015.12.16)
A potem siÄ™ obudzisz marzycielu.