A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Życie, za życie. Wina rodzica i bezstresowego wychowania. Ani Młodzież, ani dzieci, nie znają konsekwencji swoich czynów. A brak zajęć tworzy agresję! Tylko piją, palą chcą się bawić!!! To Wy rodzice jesteście tego winni, że tak dzieci chowacie! Młodzież jest tak infantylna, że dojrzałość umysłową mają co niektórzy w 40r. ż. !!!
Hipokryzją mi tu trąca. Dlaczego wcześniej temu bezdomnemu nikt nie pomógł a teraz wszyscy jednym krzykiem, że to przecież człowiek. .. Gdyby ktoś mu podał rękę, nie doszłoby do tragedii, gdzie sprawcą był zwykły żul moczymorda, zasługujący na ścięcie i wrzucenie łba do kanału.
A jak zabije kata rodzinnego ktory rozpie. .. .dolił rodzine jerzego ukrzewskiego z ogolnej 50/12 katowal na moich oczach pieska bezbronnego, w lesie zostawial biedny piesek biegl za samochodem az w koncu kijem kregoslup zlamal trzymajac za /wsiarz/ jak zawsze tak mowil. Bedziesz blagal kondomie o litosc a ja jej nie okaze przysiegam
A potem siÄ™ obudzisz marzycielu.