UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wy ciagle to samo. Pod kazdym tematem gdzie podany jest wymiar kary w przedziale lat wiezienia znajdzie sie jegomosc ktory to bedzie chcial nam powiedziec ze narkotyki sa dobre i nie powinno sie za nie karac, owszem zgodze sie z tym ze za zabójstwo powinna byc surowa kara


Anuluj