64
30.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech tylko Ziobro siÄ™ o tym dowie.
Pisiak (2015.11.30)

info

0  
  0
Papuga go nastroił, więc Prorok powinien być bardziej wymagający i nie dać się zwieść; to zapewne niezły ślizgacz Już coś mu się upiekło i teraz tylko patrzeć jak on dojrzewa. MAKSA wg paragrafu. Poddanie się karze nie dla takiego ZBÓJA !!!
(2015.11.30)

info

0  
  0
25 lat to minimum i bez wczesniejszej mozliwosci wyjscia, za 5 zl tak człowieka pobic masakra gnij łajzo
POLak09 (2015.11.30)

info

4  
  0
katastrofa? w Polsce ze zdaniem prawo jazdy jak specjalnie egzaminator drzwi nie przymknie i struga głupka! to przykre albo chore przepisy a Sąd buduja w Elblągu a będzie sprawiedliwy? wątpie. .. zastanawia mnie ile jadu maja Polacy w tym chorym zaklamanym kraju. .. przykre 7 lat za skatowanie czlowieka? ja bym dała dozywocie. Wyjdzie po 3 i pół zrobi to znowu komuś innemu
rtter (2015.11.30)

info

2  
  0
Porazka, że w tym miescie człowiek nie czuje sie bezpiecznie co sie dzieje z Elblągiem Czemu stad ludzie wyjeżdzają? nikt nie zastanawia się? zostają cwaniaczki. .. bez perspektyw
ewrr (2015.11.30)

info

3  
  1
a co by bylo gdyby zabil krewnego sedziego / prokuratora?
ziemniaczek69 (2015.11.30)

info

4  
  0
nic by nie było, bo oddzielnie jest prawo i oddzielnie sprawiedliwość
(2015.11.30)

info

3  
  0
Ty bydlaku czyściutki z białymi ząbkami brak mi słów na ciebie co ty chory człowiekopodobna istoto wygadujesz
Dupsko ci pęknie.
(2015.12.01)

info

3  
  0
Bezdomny to też człowiek za zabójstwo powinien zwyrodnialec dostać najwyższy wymiar kary będzie to sygnał dla innych smarkaczy że tak nie wolno postępować!
(2015.12.01)

info

6  
  0