A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niech tylko Ziobro siÄ™ o tym dowie.
Papuga go nastroił, więc Prorok powinien być bardziej wymagający i nie dać się zwieść; to zapewne niezły ślizgacz
Już coś mu się upiekło i teraz tylko patrzeć jak on dojrzewa. MAKSA wg paragrafu. Poddanie się karze nie dla takiego
ZBÓJA !!!
25 lat to minimum i bez wczesniejszej mozliwosci wyjscia, za 5 zl tak człowieka pobic masakra gnij łajzo
katastrofa? w Polsce ze zdaniem prawo jazdy jak specjalnie egzaminator drzwi nie przymknie i struga głupka! to przykre albo chore przepisy a Sąd buduja w Elblągu a będzie sprawiedliwy? wątpie. .. zastanawia mnie ile jadu maja Polacy w tym chorym zaklamanym kraju. .. przykre 7 lat za skatowanie czlowieka? ja bym dała dozywocie. Wyjdzie po 3 i pół zrobi to znowu komuś innemu
Porazka, że w tym miescie człowiek nie czuje sie bezpiecznie co sie dzieje z Elblągiem Czemu stad ludzie wyjeżdzają? nikt nie zastanawia się? zostają cwaniaczki. .. bez perspektyw
a co by bylo gdyby zabil krewnego sedziego / prokuratora?
nic by nie było, bo oddzielnie jest prawo i oddzielnie sprawiedliwość
Ty bydlaku czyściutki z białymi ząbkami brak mi słów na ciebie co ty chory człowiekopodobna istoto wygadujesz
Dupsko
ci pęknie.
Bezdomny to też człowiek za zabójstwo powinien zwyrodnialec dostać najwyższy wymiar kary będzie to sygnał dla innych smarkaczy że tak nie wolno postępować!