UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Porazka, że w tym miescie człowiek nie czuje sie bezpiecznie co sie dzieje z Elblągiem Czemu stad ludzie wyjeżdzają? nikt nie zastanawia się? zostają cwaniaczki. .. bez perspektyw
ewrr
Porazka, że w tym miescie człowiek nie czuje sie bezpiecznie co sie dzieje z Elblągiem Czemu stad ludzie wyjeżdzają? nikt nie zastanawia się? zostają cwaniaczki. .. bez perspektyw
ewrr