UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

katastrofa? w Polsce ze zdaniem prawo jazdy jak specjalnie egzaminator drzwi nie przymknie i struga głupka! to przykre albo chore przepisy a Sąd buduja w Elblągu a będzie sprawiedliwy? wątpie. .. zastanawia mnie ile jadu maja Polacy w tym chorym zaklamanym kraju. .. przykre 7 lat za skatowanie czlowieka? ja bym dała dozywocie. Wyjdzie po 3 i pół zrobi to znowu komuś innemu

rtter

Anuluj