Stracili prawo jazdy przez prędkość
fot. KMP w Elblągu
Kolejne trzy osoby straciły prawo jazdy po tym, jak przekroczyły dozwoloną prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym. Co ciekawe, „ciężka noga” to nie tylko zjawisko zaobserwowane u mężczyzn. Wśród zatrzymanych kierowców były dwie panie.